Hakkımızda

Yangın söndürme sistemlerinde lider kuruluş olan Zafer Yangın 1994 yılında Gebze - Kocaeli'de 62m2lik bir ofis ile hayatına başlamış, Her geçen yıl daha da büyüyerek küçük sanayi sitesinde imalat atölyesini açmıştır. İlerleyen yıllarda yangın algılama sistemleri, yangın boru ve altyapı hatları, çelik imalat, hassas söndürme sistemleri montajı, kapalı alana sahip tesislerinde portatif yangın söndürücü cihazlarının, yangın dolaplarının ve yüksek basınçlı sistem silindirlerinin satışını gerçekleştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün itibari ile yaklaşık 12 personele (1 Mühendis Pers, 2 Teknik Pers ve 9 Çalışan Pers) istihdam sağlamanın gururunu yaşamaktadır.

Bünyesinde tam teşekküllü ve akredite olmuş;

  • Toz dolum kabini
  • Portatif yangın söndürücü cihazların bakım atölyesi
  • Yangın malzeme imalat atölyesi
  •  

Zafer Yangın 2007 yılından bu yana da mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır. Tüm bu faaliyetler; anahtar teslimi sistem montajı, projelendirme, ürün ve malzeme temini, danışmanlık ve bakım hizmetlerini kapsamaktadır. Bünyesinde yer alan uzman mühendis kadrosu ile Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve sistemler tasarlamak, geliştirmek ve her koşulda devamlılığını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Uzmanlaştığımız alanda kusursuz ve güvenilir yaşam ortağı olmaktır.

SAĞLIK, EMNİYET VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

ZAFER YANGIN'da sağlık, eminyet ve çevre sorumlulukları, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Emniyet ile ilgili konu ve sorunların başarı ile yönetilmesi iş stratejilerimizin olmazsa olmaz bir undurudur. Bu politikanın uygulanmasını izleyerek ve teşvik ederek, hem çevrenin hemed çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve genel olarak toplumun korunmasına yardımcı oluyoruz. Bu nedenle ; ilgili kanun ve yönetmeliklere kesinlikle uymakta ve güncelliğini takip etmektedir.

- Hedefimiz; faaliyetlerimizin çevreye etkilerini asgari düzeye indirmek, iş kazası ve meslek hastalıkları yoluyla etkilenebilecek olan çalışanlarımız, müşterilerimiz, içinde yaşadığımız toplum ve genel olarak herkesin görebileceği zararları önleyeceğiz.

- Çalışanlarımıza gerekli ortam ve eğitimii sağlayarak, onların motivasyonun, yetkilendirmelerinin ve yaratıcıklarının ortaya çıkarılmasını, teknolojinin takip edilmesi ve güncelleştirilmesi ile süreçlerimizin verimliliğinin arttırılmasını sağlayacağız.

- En yüksek kalitede yangın güvenliği hizmetlerini sunarak toplam müşteri tatmini hedefine ulaşmak gayesiyle, kalitemizi verimliliğimizi arttırarak, hizmet zincirimizi kontrol altında tutarak uyguladığımız süreçlerimizin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek rekabet gücümüzü de arttıracağız.

- Bütün çalışanlarımız için emniyetli çalışma ortamları oluşturmak ve yaratmak gayesiyle risk önleyici tedbirler alarak proaktif yaklaşımla tüm yönleri ve aşamaları ile ilgili görev sorumlulukları için kesintisiz emniyet eğitimleri vermek ve uygulamaktan, programın tüm yönleri ve aşamaları ile ilgili görev sorumlulukları dağıtmaktan, geliştirme ihtiyacı bulunan alanları tespit etmek amacıyla progamı sürekli izlemekten, gözden geçirmekten ve bütün olayları detaylı incelemekten sorumlu olacağız.

- Vakalardan ders çıkaracağız ve bu dersleri çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve diğer kuruluşlar ile paylaşacağız.

- Faaliyetlerimiz sonucu doğal kaynakların kullanıldığı bilincini şirket içerisinde arttıracağız.

Kuruluşumuzun istisnasız tüm üyeleri, bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en iyi şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedefler. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, çevre, güvenlik ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ederiz.

Yönetim Kurulu

Oktay Zafer

Projeleriniz için 0262 643 25 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.